Ana Menü

Fikir Annesi

Merhaba ben Saba,

Bardabas dünyasını hayal ederken “yeter ki çocuklar evde aktivite yapsınlar” istedim. Kendi çocuklarımla etkinlik yapmak için masaya oturup, ya fikir ya da malzeme yokluğundan bazen yarı yolda kalınca başka annelerin de bu durumda kaldıklarını, bazan da çocuklarıyla oynamak isteyip ne yapacaklarını bilemeyecekleri zamanlar olduğunu düşündüm. Her ay eve gelen ve tüm malzemeleri içinde olan Bardabas kutuları nın miniklerimizin eğlenerek gelişmesine, ailelerin de çocuklarıyla keyifle ve içi rahat olarak oynamasına yardımcı olmasını istedim.

Bardabas minik uçan atımız. İsminin herhangi bir özel anlamı yok. Abrakadabra, hokus pokus gibi sihirli bir isim aradım. Çünkü Bardabas masallar dünyasında yaşayan, çocuklar için aktivite üreten uçan minik bir at :-)

Bardabas ailesine hoşgeldiniz, umarım siz de benim kadar bizi seversiniz! Keyifli, eğitici güzel zamanlar geçirmeniz dileği ile.

Saba Karabey Bener

43 TL'den Başlayan Fiyatlar ile Hemen Abone Olun ve Aktivitelere Başlayın!

Bebek Kutusunda Neler Var

Aktivite Malzemeleri

Açıklamalı Çalışmalar

Ödül Oyunları

Hemen Abone Ol

Çocuk Kutusunda Neler Var

Aktivite Malzemeleri

Açıklamalı Çalışmalar

Hikaye Kitapları

Hemen Abone Ol

Biz Kimiz?

İşte Bardabas kutularını sizler ve çocuklarımız için üreten, kesip biçip paketleyen ekip. Her Bardabas kutusu bizler tarafından elle hazırlanıyor, teker teker üretiliyor. Soldan sağa Gülcan, Nevin, Özden, Özlem, Sacide, Gülşah, Saba ve Vildan.

Abonelik Paketleri

59 TL'den Başlayan Fiyatlar

69 TL Tek Kutu Fiyatı

icon