Ana Menü

İşlem Rehberi

Üye Olma Adımları

1. Üye Olma Linkine Tıklanması

www.bardabas.com'a üye olmak için ana sayfamızdan sağ üst köşede "ÜYE OL" seçeneğini tıklayın

 

2. Üyelik Formunun Doldurulması

Açılan "Üye Ol" sayfasında Ad, Soyad, E-posta, Şifre ve Telefon Bilgilerini eksiksiz doldurun. Eğer kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız, "E-posta yolu ile bilgilendirilmek istiyorum" ve "SMS ile bilgilendirilmek istiyorum" başlıklı kutucukları ayrı ayrı işaretleyebilirsiniz.

"Bardabas üyelik ve satış sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum." kutucuğunu işaretleyip "Üye Ol" butonuna tıklayarak üye olabilirsiniz. Üyelik işlemi gerçekleştiğinde, e-posta adresinize doğrulama maili gönderilecektir.

3. Profil Bilgilerinin Görüntülenmesi ve/ya Değişiklik Yapılması

Ana sayfamızdan sağ üst köşede yer alan, Hesabım’a  tıklayarakÜyelik Bilgilerinizi, Önceki Siparişlerinizi, Kayıtlı Adreslerinizi, Çocuk Bilgilerinizi görebilir, değiştirebilir ve Çıkış yapabilirsiniz.

"Hesabım" sekmesinden, e-posta adresinizi ve "Şifremi Değiştir" sekmesinden de, şifrenizi güncelleyebilirsiniz.
"Adreslerim" sekmesinden yeni adres bilgisi girebilir veya girdiğiniz adresleri düzenleyebilirsiniz ya da silebilirsiniz. 
"Siparişlerim" sekmesinden siparişlerinizin tarihini, tutarını, durumunu görebilirsiniz.
"Çocuk Bilgileri" sekmesinden çocuklarınızın isim ve yaş bilgilerini girebilirsiniz.

 

Üye Girişi Adımları

1. Üye Girişi Yapılması

www.bardabas.com adresine girin ve sağ üst köşedeki "Giriş Yap" linkine tıklayın. Açılan sayfada, üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi ve belirlediğiniz şifrenizi girin. "Giriş Yap" butonuna basın.

2. Üyelik Şifresinin Unutulması ve Tekrar Talep Edilmesi

Eğer şifrenizi unuttuysanız "Şifremi Unuttum" linkine tıklayın. Açılan sayfadaki e-posta alanına üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi girin ve "Yeni Şifre Al" butonuna basın. Şifrenizi yenilemeniz için gereken yönlendirme size e-posta ile bildirilecektir.

 

Ürün Satın Alma Adımları

1. www.bardabas.com Sitesinin Açılması

www.bardabas.com adresine girip sipariş verebilirsiniz.

2. Sepete Ürün Eklenmesi

Sipariş verirken almak istdiğiniz kutunun adını, adetini, üyelik paketini, yaş grubunu seçtikten sonra "Sepete Ekle" butonu ile ekleyebilirsiniz. Sayfanın sağ üst köşesindeki “Sepetim” butonuna tıklayarak sepetinize gidebilirsiniz.

3. Alışveriş Sepetinde Değişiklik Yapılması

Sepetiniz sayfasında seçtiğiniz abonelik çeşidini değiştirebilir, ürününüzün KDV dahil toplam tutarını görebilir veya sepetinizden ürünleri silebilirsiniz. Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonar “Sepeti Güncelle” butonuna basınız. Sepetinizdeki tüm ürünleri silmek için, “Sepetten Kaldır” butonunu tıklayabilirsiniz.

4. Alışveriş Sepetinizdeki Ürünlerin Satın Alınması

Sepet sayfasının ilk aşamasında sepetinizdeki ürünleri görüntüleyebilirsiniz. "Siparişi Tamamla" butonuna bastığınızda, kayıtlı adreslerim sayfasına yönlendirileceksiniz. Daha önceden tanımladıysanız, istediğiniz adresinizi seçerek devam edebilirsiniz. Tanımlı adresiniz yoksa “Yeni Adres Ekle” butonuna basarak adresinizi tam olarak yazınız. Fatura adresinizi de seçiniz. “Devam Et” butonuna basarak ilerleyebilirsiniz. Bu aşamada çocuk seçerek devam ediniz.

5. Ödeme Bilgileri

Ödeme Bilgileri bölümünden, ekranda görünen Bankaya Havale, Kredi Kartı ile ödeme, Kapıda Nakit Ödeme veya Kapıda Kredi Kartı ile ödeme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Kapıda Ödeme seçildiğinde soldaki sipariş tutarına 6 TL tahsilat komisyonu eklenir. Kredi kartı ödemesi seçildiğinde tüm Kredi Kartı bilgilerinizi eksiksiz doldurarak “Ödemeyi Yap” butonuna basınız. Havale yöntemi seçildiğinde çıkan IBAN numarasına ürün tutarını 3 işgünü içinde yapmanız gerekmektedir. Havalesi yapılmayan ürün kargoya verilmeyecektir. Sepetinizdeki ürünler ve miktarı, ödeme seçeneğinizin doğrulunu kontrol etmeniz; Ön Bilgilendirme Koşulları'nı okuyarak onaylamanız gerekmektedir.
Ön Bilgilendirme Koşulları'nı, "Sipariş Tamamlama" sayfasının sağ tarafında yer alan onay kutucuğunu işaretleyerek onaylayıp "Siparişi Onayla" butonuna basabilirsiniz.

6. Onay ve Sonrası

Siparişinizi iptal etmek istemeniz durumunda 30 dk içinde 0212 912 08 68 numaralı hattı arayarak talebinizi iletebilirsiniz. Siparişinize dair Bardabas’tan kaynaklı bir iptal olması durumunda ise çağrı merkezi tarafından aranarak bilgilendirileceksiniz. İptalin nasıl gerçekleştirileceği konusu ayrıca size çağrı merkezimiz tarafından bildirilecektir. Sipariş durumunuzu size iletilen bilgilendirme postasındaki sipariş numarası ile takip edebilirsiniz. Gizlilik Politikası

www.bardabas.com sitemize verdiğiniz, iletişim bilgileri ve diğer kişisel bilgileriniz ile alışverişine dair her türlü kişisel olan-olmayan bilgiler, kanunlara uygun biçimde, Şirketimiz, keza ortakları-iş ortakları, halefleri ve/veya bunların belirleyeceği ifa yardımcısı niteliğindeki üçüncü kişiler/kuruluşlar ile yapılacak gizlilik sözleşmesi doğrultusunda, gerek yasal gerekler için, gerek her türlü ürün-hizmet tanıtımı, reklam, iletişim, promosyon, satış, pazarlama, üyelik işlemleri, bilgilendirmeleri ve uygulamaları yapılması amacı ile süresiz olarak veya yasal/öngörülecek süre için yazılı/manyetik arşivlerde muhafaza edilecek, kullanılacak, güncellenecek, paylaşılacak ve işlenecektir.

Bilgilendirme

Tüketici ile şirket arasında doğması muhtemel her türlü uyuşmazlık ile ilgili olarak şirket politikamız, bu uyuşmazlıkların tarafların anlaşması ve müşterinin memnuniyeti ile çözülmesini temin etmektir. Her türlü konuyla ilgili olarak bizlere info@bardabas.com e-mail adresinden veya 0212 912 08 68 numaramızdan şikâyet ve taleplerinizi iletiniz.

 

Tüketici, şikâyetine ilişkin bir uyuşmazlık söz konusu olması hâlinde Tüketici Hakem Heyetlerine veya Tüketici Mahkemelerine başvurabilir. Tüketici hakem heyetlerinin, uyuşmazlıklara bakmakla görevli ve yetkili olmalarına ilişkin parasal sınırlar;

·        İlçe tüketici hakem heyetleri için üst parasal sınır, 2.200 Türk Lirası,

·        Büyükşehir statüsünde olan illerdeki il tüketici hakem heyetleri için parasal sınır, 2.200 Türk Lirası ile 3.300 Türk Lirası arası,

·        Büyükşehir statüsünde olmayan illerin merkezlerindeki il tüketici hakem heyetleri için üst parasal sınır, 3.300 Türk Lirası,

·        Büyükşehir statüsünde olmayan illere bağlı ilçelerdeki il tüketici hakem heyetleri için parasal sınır, 2.200 Türk Lirası ile 3.300 Türk Lirası arası olarak tespit edilmiştir.

Bu değerlerin üzerindeki uyuşmazlıklar için tüketici hakem heyetlerine değil, tüketici Mahkemelerine başvuru yapılır. Yetkili merci, tüketicinin yerleşim yerinin bulunduğu veya tüketici işleminin yapıldığı yer tüketici hakem heyeti ve tüketici mahkemeleridir.

Uyuşmazlık hâlinde ayrıca tahkim ve arabuluculuk gibi ülkemizde kabul edilen tüm alternatif uyuşmazlık çözüm yollarına başvurabilirsiniz. Alternatif uyuşmazlık çözüm yollarının daha hızlı, daha ekonomik ve daha etkin olduğu bilinmektedir. Bu çözüm yollarına başvurmak, hukuki çözüm yollarına başvurma hakkınızı ortadan kaldırmayacaktır.